Aslı Tandoğan ‘deprem bölgesinden paylaşım yapılmasını doğru bulmuyorum’ diyen Mahsun Kırmızıgül’ü hedef aldı

Son olarak Kanal D’nin Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ adlı dizisinde kendisine hayat veren ve bir süredir ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu Aslı Tandoğan, “Sanatçıların bölgeye gelerek fotoğraf paylaşmalarını doğru bulmuyorum” açıklamasında bulunan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül’ü hedef aldı.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş Pazarcık ve Elbistan’da meydana gelerek 11 ili yerle bir eden ve 50 bini aşkın vatandaşımızın hayatını kaybetmesine neden olan depremlerin ardından afet bölgesine giderek depremzedelere destek olan Aslı Tandoğan, Etiler’de görüntülendi.

Ünlü oyuncu, Mahsun Kırmızıgül’ün, “Sanatçıların bölgeye gelerek fotoğraf paylaşmalarını doğru bulmuyorum” açıklamasına yanıt verdi.

“BU İNSANLARIN…”

Kırmızıgül’e katılmadığını vurgulayan Tandoğan, “Aynı kanaatte değilim. Aksine insanlara oraları unutturmamız gerekiyor. Dikkat çekip, oraları unutturmamamız lazım. Bu insanların her şeyleri varken şu an hiç bir şeyleri yok. Onları hiçbir dakika unutturmamalıyız. Kimse kimseyi eleştirmesin lütfen. Yardımını gizli bir şekilde yapana da saygım sonsuz. Duyurup, desteğin büyümesine vesile olana da.

O bölgedeki insanlara bir şey yapamayan da oturdukları yerden insanlara köstek olmasın” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir