Ahmet Nur Çebi: Djiku ve Tadic’i Şenol Güneş istemedi

Beşiktaş’ta hafta sonu düzenlenecek kongrede başkanlığı bırakacak olan Ahmet Nur Çebi, Beyaz TV’ye açıklamalarda bulundu.

‘BURAK’A ŞANS VERDİM AMA OLMADI, HATALIYIM’

Şenol Güneş’in ardından geçici olarak takımın başına geçen ve ayrıldıktan sonra kulüple ilgili açıklamaları nedeniyle tepki çeken Burak Yılmaz’la ilgili bir soruya cevap veren Çebi, “Burak Yılmaz konusunda hatalıyım, ona da zarar verdik. Aboubakar’ın ona sarılışını hatırladım, birbirlerine çok yakın olduklarını hatırladım ve ona bir şans verdim ama olmadı. Onun adına da kendi adıma da üzgünüm.”

‘GÜNEŞ ‘BENİM İSTEDİĞİM OYUNCULAR DEĞİL’ DEDİ’

Şenol Güneş’in istememesi nedeniyle Dusan Tadic transferinin gerçekleşmediğini vurgulayan Çebi, “Onana’yı Şenol Hoca istedi. Djiku ve Tadic’i ise istemedi. ‘Benim istediğim oyuncular değil’ dedi. Tadic ile neredeyse sona gelmiştik. Önümüz kesildi, istenmediği için” açıklamasını yaptı.

Halil Dervişoğlu’yla sezon başındaki görüşmeleri anlatan Başkan Çebi, “Halil Dervişoğlu konusu, facia bir şey… Babası yalvarıyor, yakarıyor Şenol Güneş’e. Son dakika öbür taraftan 5 milyon TL fazla alınca ‘artırın fiyatı’ diyor. Haklı olarak hoca da böyle bir futbolcu istemediğini söylüyor.” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir